24 лютого в КНЗК «Школа мистецтв м.Кам‘янського» КМР відбувся концерт студентів Кам‘янського музичного коледжа, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Клас викладача Здоровенко Валерія Григоровича (балалайка) – Плахотнік Віктор, Гуділов Михайло; клас викладача Сороки Альони Юріївни (бандура)- Штейсель Михайло, Федько Дар’я, Степанова Дар‘я; клас викладача Здоровенко Наталії Юріївни (фортепіано) – Романюха Марія. Дякуємо за можливість насолодитися професійною грою!
![Концерт у школі мистецтв](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-03-30_11-54-09.jpg)