Усі Зірки Галактики

У місті Дніпро з 18 по 24 листопада 2019 року пройшов 5 ювілейний Міжнародний фестиваль науки, освіти та культури «Усі Зірки Галактики». Масштабний та яскравий фестиваль включав в себе не тільки конкурс в різних номінаціях але й різноманітні екскурсії, виставки, шоу, кожен день проходив у різних місцях міста. У фестивалі беруть участь не тільки міста України, але й з інших країн, для учасників це цікава конкуренція та інтерес до участі і спілкування.
Жюрі фестивалю:
Голова жюрі Є.А.Ляхова; Голова ради громадської організації «Товаривство підтримки талантів «ZIRKA» Л. Й. Алтухова; Керівник міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Усі Зірки Галактики» Н.В.Рудакова; я Директор КП «Центр народної творчості «Дивокрай Дніпропетровської обласної ради» Л. О. Філінова.
22 листопада від Кам‘янского музичного училища приймали участь Застава Олександра (старша дитяча категорія 14-17років, номінація джазовий вокал), та одержала 1 місце, Анастасія Кушко (Молодіжна вікова категорія, від 18-25 років, номінація естрадний вокал), одержала 2 місце, Яцук Анастасія (Молодіжна вікова категорія, номінація естрадний вокал) Лауреат 1 ступеня. Викладач Степанян Р.К. П‘ятий день проходив у Українському державному вищому навчальному закладі хіміко – технологічному університеті, в цей день проходив конкурс естрадного та народного вокалу, а також конкурс хореографії та цирку. В останній день проходив ГАЛА-концерт та закриття фестивалю. Ми вдячні за насичений конкурс та можливості участі в фестивалі високого рівня.

Усі Зірки Галактики

Залишити відповідь