6 вересня у малій залі Кам’янського музичного коледжу відбувся концерт класу Трофіменка Р.В. Музичний вечір пройшов у дещо незвичному форматі – дружньої зустрічі. Метою заходу перш за все було знайомство першокурсників гітаристів зі студентами старших курсів і зустріч їх батьків з викладачем. У концертній програмі прозвучали різноманітні твори від музики бароко до новітньої естрадної інструментальної музики. Загалом концерт і справді став невимушеною дружньою зустріччю з чудовою музикою і невимушеною бесідою.
![Знайомство з гітаристами](https://dndzmusic.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/69339783_2343689305891137_4976284688378232832_o-e1570975940182.jpg)