Перемога на конкурсі в Болгарії

Щороку в Європі проводяться десятки найпрестижніших міжнародних конкурсів хорового співу. Для участі в таких конкурсах хорові колективи подають своє резюме, в якому зазначають досягнення та підтверджують свій професіоналізм у відеозапису.  Потрапляють на конкурс не всі бажаючі, а лише найкращі.

Одним з таких конкурсів є Міжнародний травневий хоровий конкурс імені професора Георгія Димитрова у м. Варна в Болгарії, який проводиться з 1989 року.

У 2019 році конкурс проходив з 16 до 19 травня та став ювілейним. Для участі у конкурсі було подано 33 заявки від учасників з усього світу, з яких відібрали лише 9. Одним з таких учасників став камерний хор “Cantabile”  Кам’янського музичного коледжу, до складу якого входять студенти,  викладачі коледжу, та любителі хорового співу.

У конкурсі було декілька номінацій. Хор “Cantabile”  приймав участь у двох номінаціях – «камерні хори»  та «мішані». Разом з хором “Cantabile” за перемогу боролися камерний хор Новий Сад із Сербії та хор  Alla Breve з Румунії.

Шлях до перемоги був нелегким, адже серед учасників –  лише найкращі хори, проте саме любов до музики, наполеглива праця та високий професіоналізм виконавців дали змогу здобути перемогу  в обох номінаціях та отримати Диплом III ступеня та ювілейну відзнаку. В конкурсній програмі хор виконував твори на різних мовах світу: англійська, румунська, арамейська, латинська. Обов’язковими були твори сучасних болгарських композиторів, з якими хор блискуче справився. Яркий емоційний відгук у слухачів визвала сценічна постановка української  пісні в обробці Юлії Нібель та хореографа хору Ірини Похваліт « Дикі гуси».  Журі високо оцінило роботу артистів хору “Cantabile”, його художнього керівника – головного диригента Євгенії Дерев’ягіної,   та концертмейстера Юлії Нібель.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів.

 

Перемога на конкурсі в Болгарії

Залишити відповідь