Чарівний світ музики

«Чарівний світ музики»

Напередодні Масляної, Кам’янський музичний коледж радо вітав шанувальників музичного мистецтва і гостинно запросив їх на «Кам’янські вечорниці», які проводились в рамках VI міського дитячо-юнацького фестивалю «Чарівний світ музики».

Традиція проведення наших свят завжди привертає увагу прихильників музичного мистецтва до творчості видатних світових та українських композиторів. А нині – «Кам’янські вечорниці» запропонували слухачам поринути у вир давнини та згадати українські народно-календарні звичаї.

Найяскравішою подією фестивалю стала прем’єра пародійно – комічної опери «Як в далеку давнину…» у виконанні студентів, викладачів та творчих колективів коледжу.

Музика композитора Заслуженого діяча мистецтв України Валентини Мартинюк стала основою для дружньої співпраці з авторами лібрето – викладачами Кам’янського музичного коледжу Гнни Хананаєвої та Наталії Котенжи.

Багата й щедра наша українська земля на хліб і на пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди. У стародавніх слов’ян вони були різні і святкувалися у певний час. Саме про них йшла мова у другій частині фестивалю. Розповідь супроводжувалась яскравими виступами учнів та творчих колективів музичних шкіл міста. Натхненно із задоволенням виконували юні музиканти українські народні пісні, танці, відтворювали старовинні обряди.

Учасниками фестивалю стали традиційно і учні художньої школи ім. Г Першудчева. Виставка робіт юних художників стала справжньою прикрасою свята.

Сподіваємось, що в теплій, затишній атмосфері «Кам’янських вечорниць» відбулось по-справжньому чарівне свято музики, творчості та краси!

Чарівний світ музики

Залишити відповідь