свято для дітей з особливими потребами.

Напередодні Міжнародного Дня інвалідів, який щорічно відзначають 3 грудня, в Кам’янському музичному коледжі відбулося свято для дітей з особливими потребами.

Організатор заходу – місцева громадська організація по захисту прав інвалідів “Радість жити”. Для участі у заході були запрошені діти з обмеженими можливостями. Для них в цей день провели розважальний захід у вигляді казки із залученням гостей свята. Поздоровити дітей в цей день приїхали гості – завідуюча справами виконкома міської ради Тетяна Завгородня, начальник управління соціальної політики Олена Посилаева, секретар архієпископа Кам’янської і Царичанської єпархії отець Макарій.

В цей день діти отримали солодкі подарунки та мали змогу насоджуватися розважальною програмою – це та невеличка частинка щастя в їх житті, яка і так трапляється рідко. Голова організації “Радість жити” Ольга Майорова висловила слова вдячності всім , хто долучився до свята та надавав допомогу дітям. Адже навіть невеличка допомога та приділена увага для дітей з особливими потребами – це дуже важливо.

Директору Кам’янського музичного коледжу Великодній Ірині Володимирівні була вручена подяка Громадської організації інвалідів “Радість жити” за надану допомогу в організації благодійного вечора,за допомогу в успішній реалізації соціально значимого проекту. Особливі слова вдячності висловлені за щорічну плідну співпрацю та надання приміщення для проведення цього заходу. Колективу музичного коледжу побажали цікавих задумів,їх благополучних втілень і подальшого процвітання.

свято для дітей з особливими потребами.

Залишити відповідь