Золота ліра Полісся-2018

З 21 по 25 листопада у місті Гомель (Республіка Білорусь) проходив VI Міжнародний конкурс молодих виконавців на народних інструментів “Залатая Ліра Палесся – 2018” (Золота ліра Полісся – 2018).
У цьому році у конкурсі вперше взяв участь студент Кам’янського музичного коледжу Радіон Литвиненко (викладач Здоровенко В.Г., концертмейстер Здоровенко Н.Ю.), який успішно пройшов перший тур, а у другому фінальному турі зайняв почесне третє місце. Боротьба була дуже напруженою, тому що цього року за звання лауреатів боролися близько 200 талановитих учасників з Білорусі, України, Німеччини та Росії. Журі конкурсу було представлене видатними музикантами та провідними педагогами з країн східної Європи.

Доброю традицією стало проведення в Гомелі музичних змагань творчої молоді. У кожному конкурсі є свої відкриття, перемоги і поразки. Для будь якого конкурсанта – це азарт, захоплення, особлива атмосфера, нові імена та знайомства. Для викладачів – це обмін досвідом, підвищення їх музично-педагогічної майстерності, відкриття талановітих молодих виконавців. Конкурс “Залатая ліра Палесся – 2018” став насиченим калейдоскопом яскравих концертів, зустрічей та майстер-класів провідних музикантів-виконавців та педагогів.

Колектив Кам’янського музичного коледжу щиро вітає з перемогою та бажає подальших творчих здобутків! 

Золота ліра Полісся-2018

Залишити відповідь