Вибір за тобою

Молодь – потужна рушійна сила, а здорова молодь- це міцне суспільство. 26 листопада 2018 року в Кам’янському музичному коледжі відбулася інформаційно-патріотична акція “Вибір за тобою”, яку проводить департамент з гуманітарних питань міської ради. Її мета- виховання у молоді активної життєвої позиції, спрямованої на утвердження здорового способу життя, профілактика негативних явищ та асоціальної поведінки.

Для студентів було проведено ряд лекцій інформаційного характеру представниками різних структурних підрозділів та громадських організацій. Інспектор ювенальної превенції Південного відділу поліції лейтенант поліції Кот В.Ю. провів лекцію на тему “Профілактика булінгу”. Лектори Всеукраїнської благодійної організації “Новий час” провели для студентів інтерактивну лекцію “Профілактика наркоманії”. Представник міського центру здоров’я та медицини провела пізнавальну лекцію на тему “Тютюнопаління та алкоголізм”.

Лекції пройшли в цікавій та доступній формі, наводилися різні приклади та життєві ситуації. Всі присутні усвідомили переваги здорового способу життя, зробили висновки , що тільки сама людина відповідає за власне життя та дії. Загалом акція пройшла змістовно та корисно.

Вибір за тобою

Залишити відповідь