Творча зустріч з В.Доценко. Педагогічні читання 2018 “Народні інструменти”

2 листопада у Кам’янському музичному коледжі пройшли педагогічні читання для викладачів народних інструментів. Цьогорічний методичний захід був особливим. Окрім звичного спілкування та обміну досвідом між педагогами визначною подією стала творча зустріч з Заслуженим артистом України, професором Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Володимиром Доценком.
Доценко Володимир Ігорович– український гітарист, диригент і музичний педагог. Лауреат міжнародних конкурсів. З 1989 року викладає в ХНУМ ім. І.П. Котляревського. Зараз – професор кафедри народних інструментів цього вузу.
Розпочалася зустріч з видатним музикантом з його сольного концерту. Викладачі та студенти коледжу, учасники педагогічних читань та учні музичних шкіл міста мали змогу насолодитися гітарною музикою. Програма концерту була надзвичайно різноманітною. Класичні гітарні «хіти», джазові обробки, романтична гітара, музичний авангард та постмодерн, і навіть фінгерстайл – все це можна було почути зі сцени у виконанні Володимира Доценка.
Другою частиною творчої зустрічі став надзвичайно цікавий майстер-клас професора. У майстер-класі взяли участь учні ДМШ№5 – Марія Лебединець, школи мистецтв Кам’янського – Андрій Золін та студент коледжу – Ернест Сирота. Доволі широко були розкриті теми звуковидобування та посадки. Надзвичайно корисною стала така зустріч для викладачів шкіл та коледжу.
Адміністрація коледжу та колектив ЦК «Народні інструменти» висловлює вдячність учасникам майстер-класу та сподівається на подальші творчі зв’язки з викладацько-професорським складом ХНУМ ім.І.П.Котляревського.

Творча зустріч з В.Доценко. Педагогічні читання 2018 “Народні інструменти”

Залишити відповідь