Молодіжна рада

28 листопада 2018 року відбулося засідання Молодіжної ради міста Кам’янського. В ньому взяли участь мер міста Андрій Білоусов, секретар міської ради Олександр Залевський, начальник відділу спорту та молоді Департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина, радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов, а також активісти учнівського та студентського самоуправління вищих, професійно-технічних та середніх навчальних закладів міста.

Представником Кам’янського музичного коледжу була Сідак Анастасія – студентка III курсу, яка є головою Студентської ради коледжу. З початку навчального року Анастасія бере активну участь у молодіжному житті міста. Так у Всесвітній день захисту тварин з Молодіжною радою міста відвідала Центр безпритульних тварин, на акції “Зустріч поколінь” у міському парку висаджувала дерева разом з ветеранами. Приймала участь у багатьох акціях та заходах. 28 листопада на засіданні Молодіжної ради міста за участю міського голови Андрія Білоусова Анастасія прийняла присягу та з всією відповідальністю зобов’язалася представляти інтереси студентської молоді коледжа і допомагати в реалізації їх інтересів. Андрій Білоусов закликав представників Молодіжної ради до плідної співпраці та пообіцяв всіляко підтримувати їх ідеї та раціональні пропозиції для покращення життя у місті. Мер вручив Сідак Анастасії та іншим членам Молодіжної ради посвідчення та нагрудні знаки.

Голова Студентської ради Кам’янського музичного коледжа Сідак Анастасія та інші представники Молодіжної ради міста співпрацюють з органами влади у питаннях формування державної молодіжної політики, беруть участь в міських програмах, пропонують свої проекти різної спрямованості.

Молодіжна рада

Залишити відповідь