Мої роздуми про педагогічну працю

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями. З метою увічнення пам’яті видатного українського педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського, до 100-річчя від дня народження в Кам’янському музичному коледжі відбулася низка тематичних заходів.

17 вересня 2018р. викладач Ус О.А. провела круглий стіл на тему “Мої роздуми про педагогічну працю” (на теми загальновідомих висловів В.Сухомлинського). Учні переглянули фільм “Серце віддаю дітям” та висловили свої думки про майбутню професію. 24 вересня 2018р. відбулася єдина виховна година “Добро починається з тебе”, на якій студенти та класні керівники розповідали про діяльність В.О.Сухомлинського,знайомили з його працями, обмінювалися враженнями.

В.О.Сухомлинський – автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Загальний тираж його книг становить близько 4 млн. екземплярів на різних мовах народів нашої країни і світу. Всі праці Сухомлинського дають переконливе уявлення не тільки про різносторонність педагогічних підходів,але і про цілісність всього його педагогічного мислення.

Мої роздуми про педагогічну працю

Залишити відповідь