75 річниця визволення міста від фашистських загарбників

Студенти Кам’янського музичного коледжу прийняли участь у заходах з нагоди 75 річниці визволення міста від фашистських загарбників.
17 жовтня студенти привітали учасників Фестивалю самодіяльної творчості ветеранів Дніпровського, Південного та Заводського районів міста під девізом “Жить! Гореть и Не Угасать!”, який відбувся в концертному залі коледжу.
23 жовтня студенти прийняли участь у вечорі пам’яті “Перемога.Одна на всіх” до Дня визволення України від нацизму. Студентки Кам’янського музичного коледжу Хрустальова Діана і Павлова Аліса ( клас вик.Корчевної К.В.) разом зі студентами Кам’янського коледжу фізичного виховання прийняли участь у концерті-лекції, на якій виконували пісні, читали вірші про війну, згадували тяжкі часи окупації . Пам’ять воїнів,які загинули в жорстоких боях і ціною власного життя відстояли місто від ворога,учасники концерту, вшанували хвилиною мовчання.
25 жовтня на Новій сцені Академічного музично-драматичного Театру ім.Лесі Українки відбулися урочистості .З нагоди свята міський голова Андрій Білоусов вручив ветеранам і керівникам ветеранських організацій нагороди обласного і міського значення. Студенти Кам’янського музичного коледжу прийняли участь у святковому концерті.Пісні воєнної тематики виконала Хрустальова Діана, а гурт “Мальви “(керівник Преснецова О.В.) зарядив позитивним настроєм виконавши попурі на українські народні пісні

75 річниця визволення міста від фашистських загарбників

Залишити відповідь