Петриківський дивоцвіт 2018

15 вересня 2018 р. в селищі Петриківка на батьківщині славнозвісного декоративного розпису, відбувся 11-й обласний етнофестиваль “Петриківський дивоцвіт”,який проходив під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

На гостей фестивалю, окрім виставок народних майстрів,чекала різноманітна культурна програма, до якої входив великий концерт за участю професійних та самодіяльних мистецьких колективів з усіх куточків області.

Серед виступів своїм неповторним мистецтвом вирізнявся молодіжний етногурт “Співаночки” (кер.Галіна А.М. ),який вже неодноразово гідно представляв наше місто на міжнародних фестивалях і конкурсах та зробив Кам’янський музичний коледж відомим не тільки у межах Дніпропетровської області,а і всієї України. Колектив,що виступає в жанрі етно співу ,запропонував на огляд журі козацькі пісні,за що отримав диплом,як кращий учасник.Слухачи отримали неабиякий заряд позитивних емоцій, гарного настрою,доторкнулися до тих духовних цінностей,що складають славу і гордість українського народу.

Петриківський дивоцвіт 2018

Залишити відповідь