Концерт Романа Шутка

Остап Шутко – один з відомих українських музикантів нашого часу: скрипаль-виконавець, лауреат міжнародних конкурсів, стипендіат Президента України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, музичний продюсер. У 2003році Остап Шутко заснував Концертно-продюсерський центр “Індивідуаліс” для популяризації класичної музики в Україні та підтримки талановитої молоді. З 2004р. діє проект “Музичні вечори Остапа Шутка” в рамках якого виступають всесвітньо відомі музиканти. Так до Кам’янського музичного коледжу потрапили Дзюн Мацуока- професор музичного відділення в Токійському Національному Університеті Мистецтв і Музики, концертуючий піаніст; Лео Вітошинський – австрійський та український музикант, професор гітари в Університеті музики у Граці. А цього року, 27вересня, в Кам’янському музичному коледжі , Остап презентував виступ свого сина- юного талановитого піаніста- Романа Шутка.

Зі слів Остапа, Роман Шутко – це абсолютно унікальне явище не лише в українській, але і світовій культурі. Його творчість- це повернення традицій видатних інструменталістів-композиторів, коли легкі для сприйняття мелодії накладаються на супервіртуозність.На концерті були виконані твори Л.Бетховена, Ф.Ліста, Ф.Шопена, а також Роман виконав багато своїх авторських творів: романс “Сарказм”, “П’єса в стилі Прокоф’єва “, “Рок-Рапсодія”, “Той , що вижив”.

Слухачі були в захваті від концерту. При звучанні кожного твору , зал вибухав оплесками. Остап та Роман зарядилаи своєю позитивною енергетикою всіх слухачів, для студентів дали дієві поради для досягнення віртуозної гри, та побажали професійних звершень.

Концерт Романа Шутка

Залишити відповідь