Наші перемоги на Velencei gitaros napok

З 1 по 5 липня у курортному містечку Веленце, що знаходиться неподалік Будапешту (Угорщина) за підтримки муніципалітету м.Веленце проходив третій міжнародний фестиваль-конкурс класичної гітари “Дні гітари у Веленце”. В рамках фестивалю, окрім конкурсу, відбулися цікаві майстер-класи та концерти гітариста-віртуоза та композитора Ференца Берната (Угорщина), засл. артиста України, професора ХНУМ ім. І.П.Котляревського Володимира Доценка (Україна), гітариста, композитора Ігоря Шошина (Білорусь). Цікавим моментом була можливість кожного з учасників фестивалю пограти у оркестрі гітаристів під керівництвом Ф.Берната. 

У конкурсі взяли участь та посіли почесні призові місця гітаристи Кам’янського музичного коледжу:

  • Квартет гітаристів (Д.Руденко, Е.Сирота, Р.Трофіменко, М.Перекотій) (кер. Трофіменко Р.В.) – І місце
  • Сирота Ернест (викл. Трофіменко Р.В.)- І місце 
  • Трофіменко Роман – ІІ місце 
  • Руденко Денис (викл. Трофіменко Р.В.)- ІІІ місце 

Особливо запам’ятався слухачам та був високо оціненим членами журі виступ квартету гітаристів Кам’янського музичного коледжу, який окрім конкурсного виступу, вражав слухачів на сцені “відкритого мікрофона” та на заключному гала-концерті фестивалю.

Фестиваль гітари у Веленце – це творчий простір, у якому відбувається спілкування між видатними та молодими музикантами – гітаристами сучасності.

Наші перемоги на Velencei gitaros napok

Залишити відповідь