Концерт випускників

В останні роки на відділі народних інструментів доброю традицією стають творчі звіти випускників нашого коледжу. 10 травня відбувся концерт асистента -стажиста Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського Сергія Бєдного та студента ІV курсу тієї ж академії Андрія Бєдного, наш коледж вони закінчили відповідно у 2012 та 2014 роках.
Цього разу до уваги слухачів було представлено сольні програми (вже звичний дует виконавці обіцяли показати в свій наступний приїзд). Сергій Бєдний представив на суд слухачів відоме полотно М.Мусоргського “Картинки з виставки”. Цей твір дуже складний та має ряд виконавських незручностей для баяніста. Було багато вдалих моментів, особливо в рухливих частинах, відчувалося, що потенціал виконавця не до кінця розкритий, напевно, зіграло роль те, що на сцені сюїта виконувалася вперше.
Андрій Бєдний влаштував слухачам справжнє свято, все було зріло, органічно, від першої до останньої ноти, його виконання захоплювало й тримало уваго слухачів на протязі всього виступу.
У зв’язку зі своєю діяльністю мені доводиться бувати у різних містах України на більшості концертів сучасних баяністів. Але, якщо зовсім абстрагуватися та забути про те, що це колишні випускники- з великою радістю усвідомлюєш – четверокурсник Андрій Бєдний – один з найкращих виконавців баяністів нашої країни.
Залишається лише побажати, щоб наступний концертний приїзд цих чудових музикантів до нашого коледжу зібрав ще більше любителів серйозної музики не тільки з числа студентів відділу народних інструментів та викладачів коледжу.
викладач методист Кам’янського музичного коледжу Корнєв О.В.

Концерт випускників

Залишити відповідь