Хорова Пасхалія

22 квітня в Храмі святих Жон Мироносиць міста Харкова з благословіння високоприосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського пройшов хоровий фестиваль “Хорова Пасхалія”, де камерний хор «Cantabile» Кам’янського музичного коледжу був запрошений як спеціальний гість.
У цьому фестивалі взяли участь кращі хорові колективи храмів та соборів міста Харкова: вокальний ансамбль незрячих “Консонанс” під керуванням Віталіни Дуди; хор храму Святих Жон Мироносиць, регент Микола Воскобойніков; хор Храму Преображення Господнього, регент Ксенія Деркач; жіночий хор Іоанно – Успенського Храму, регент Анна Каменєва; хор Свято – Покровського монастиря, регент Марина Доценко; хор Харківської духовної семінарії, регенти протоієрей Федір Воскобойніков і Юлія Воскобойнікова. Завершив великий концерт духовної православної музики камерний хор “Cantabile» під керуванням Євгенії Дерев’ягіної.
В програмі хору прозвучали духовні твори українських та зарубіжних композиторів: в пам’ять про композитора Михайла Шуха “Тиха молитва”, “Хваліть ім’я Господнє” Олени Юнек, арамейською мовою “Святий Боже” Серафима Бітбунова, “Ангел вопіяше” Михайла Вербицького та завершився концерт твором Валентина Крохмаля “Молитва», нашого земляка, який близько 40 років викладав в нашому коледжі.
Виступ хору високо оцінили не тільки професійні музиканти, а і слухачі парафіяни. Особливо щирі і теплі слова написав керівник відділу молоді та культури Харківської Єпархії протоієрей Федір Воскобойніков: “Відчувається, що в кожен акорд вкладається не тільки душа, але навіть все життя”. Але ж цього і добивається наш колектив – пробудити в людських душах милосердя, любов та духовний Божественний зв’язок з невидимою силою.
Колектив камерного хора «Cantabile» висловлює подяку за допомогу в організації подорожі обласному управлінню культури національностей і релігії Дніпропетровської державної адміністрації, директору кам’янського музичного коледжу – Великодній І.В, Кам’янській і Царичанській єпархії в особі секретаря єпархії архідиякона Макарія.

Хорова Пасхалія

Залишити відповідь