Біжимо разом

21 квітня в Кам’янському відбувся черговий щорічний загальноміський пробіг пам’яті К. Р. Патер-Разумовського. Ініціатором цього забігу,як і всіх загальноміських спортивно-масових заходів, є міський голова Андрій Білоусов, який за традицією,що склалася, пробіг весь маршрут разом з його учасниками.
Спортивний захід традиційно об’єднав величезну кількість людей. Понад трьох тисяч жителів і гостей міста різного віку і з різним рівнем підготовки стали учасниками масового загальноміського пробігу. Наймолодшому учаснику пробігу було 2 роки і 8 місяців, а найстаршому – вісімдесят.
Приєдналися до пробігу і студенти музичного коледжу: Дзвінчук Анна, Буц Олег, Абакумов Микола, Скрябіна Анастасія, Кохановський Денис, Новікова Агата, Золотаренко Ярослава, Артимюк Богдана, Суханов Олександр.
На фініші всі учасники відчували емоційний підйом, щиро дякували організаторам за можливість долучитися до такої корисної, чудової і масштабної події. Можна сміливо сказати, що свято спорту в Кам’янському вдалося на славу.

Біжимо разом

Залишити відповідь