Круглий стіл за участю відомих жінок Кам’янського

2 березня напередодні Міжнародного жіночого дня в адміністрації Південного району відбулося засідання круглого столу «Публічні жінки». У ньому взяли участь учні навчальних закладів району, а також відомі жінки міста. Поговорити з молоддю і поділитися своїм життєвим досвідом прийшли заступник міського голови Тетяна Завгородня, голова Південного району Світлана Колісниченко і депутати міської ради Валентина Капінус і Наталія Шкуренко. Від нашого коледжу в цьому заході приймали участь студентки Мельник Руслана, Сідак Анастасія, Яцук Софія.

Зустріч проходила у форматі діалогу : молодь підготувала цікаві запитання, на які не менш цікавими були і відповіді зрілих представниць прекрасної статі. Гарний настрій дарував всім присутнім студент коледжу Олег Буц, який виконував музичні композиції на саксофоні. А несподіваним сюрпризом для всіх стало виконання пісні про маму, яку за просьбою Тетяни Завгородньої експромтом заспівала Руслана Мельник.

Ця зустріч поколінь дозволила ще раз переконатися, що сучасна жінка – багатогранна і енергійна, а її життя – це не тільки домашній побут, але і високі професійні досягнення та мудрість.

Круглий стіл за участю відомих жінок Кам’янського

Залишити відповідь