Інтерактив у реальному мистецькому часі

13 березня в Кам’янському музичному коледжі відбувся проект – зустріч «Інтерактив у реальному мистецькому часі». В заході прийняли участь студенти ІІІ-ІVкурсів та викладачі коледжу. Нашими гостями були завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Гринченка, кандидат педагогічних наук Юлія Мережко та доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, Заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова.
У межах проекту відбулися презентація діяльності Інституту мистецтв, яку провела Юлія Мережко, і майстер – клас на тему: «Виразність вокального виконавства: художньо – емоційний аспект», яку провела Оксана Петрикова з викладачами та студентами циклових комісій «Хорове диригування» та «Спів» .
В майстер- класі прийняли участь студенти Майстренко Денис, Полова Софія, концертмейстери Наталія Панчук, Інна Ніколайчук. Була проведена робота над виразним виконанням старовинної арії та романсу. Спілкування з Оксаною Петрівною було живим, невимушеним. Слухачі із зацікавленістю приймали участь у завданнях та вправах, які вона запропонувала. А закінчилась зустріч невеличким концертом, в якому виступили наш випускник, а нині студент університету Максим Циганій та Оксана Петрикова, виступ якої супроводжувався дружніми оплесками.

Інтерактив у реальному мистецькому часі

Залишити відповідь