Різдвяна коляда

 

Під час Різдвяних свят, в мальовничому, курортному містечку центральної України, яке відоме на весь світ завдяки творчості великого українського письменника Миколи Васильовича Гоголя, відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Різдвяна коляда».

Головою журі конкурсу виступив Заслужений діяч Мистецтв України, Народний Артист України, Голова обласного відділення Національної музичної спілки України Юрченко Герман Юрійович.

На фестивалі який було проведено у найкращому концертному залі центральної України, була святкова атмосфера. Палац «Миргород», що в змозі прийняти 1100 глядачів, як завжди, зібрав велику кількість виконавців у різних напрямках та жанрах мистецтва. Творчий, компетентний та безпристрасний склад команди журі конкурсу, підкреслив якісну роботу команди, організаторів фестивалю.

Гурт етно-співу Кам’янського музичного коледжу «Співаночки» (керівник Галина Анжела Миколаївна) прийняв участь у цьому фестивалі-конкурсі.

Колектив, що виступає в жанрі фольклорного співу запропонував на огляд журі, народні пісні, які відповідають тематики фестивалю та отримав, почесне перше місце та високу оцінку всією командою журі.

Гурт «Співаночки» своєю творчістю продовжує поширювати козацьку пісню Дніпропетровщини та як завжди гідно представляє місто Кам’янське. 

Різдвяна коляда

Залишити відповідь