Новорічний Бал-Маскарад

26 грудня на Новій сцені академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки (колишній Палац культури імені Горького) відбувся яскравий новорічний бал-маскарад «Аліса в країні чудес», організований департаментом з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Кам’янського.

У ньому взяли участь студенти вищих навчальних закладів, учні професійних училищ і старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста, серед них і студенти нашого музичного коледжу. В образі Містера Х В’ячеслав Крижановський, Феї ночі – Софія Гусарова, чарівної рози – Руслана Мельник, Красуню і чудовисько представляли Діана Мосієнко та Григорій Куршубадзе, Алладін і Жасмін – Микола Абакумов і Дар’я Сиропятова.

З новорічними святами молодь Кам’янського привітали міський голова Андрій Білоусов, його заступник Владислав Мелешко та депутат міської ради Сергій Миршавка.

За словами учасників, бал-маскарад став для них яскравою, незабутньою та довгоочікуваною подією. Вони брали участь у конкурсах і театральних постановках, танцювали та заряджалися позитивними емоціями і новими враженнями.

А наприкінці вечора на молодь чекав святковий сюрприз – видовищний феєрверк.

Новорічний Бал-Маскарад

Залишити відповідь