Педагогічні читання 2017. Народні інструменти

2 листопада 2017 року  цикловою комісією Народні інструменти Кам’янського музичного коледжу було проведено педагогічні читання для викладачів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання міста і регіону. Захід пройшов у теплій доброзичливій атмосфері.

Перед слухачами виступали:

  • Матяж Наталія Володимирівна – викладач вищої категорії з методичною доповіддю на тему «Методи виховання самостійності учня у роботі над музичним твором як необхідна складова повноцінного розвитку музиканта виконавця».
  • Здоровенко Валерій Григорович – викладач вищої категорії з методичною доповіддю «Історичний аспект розвитку академічного народно-інструментального виконавства»
  • Трофіменко Роман Віталійович – викладач циклової комісії провів відкритий урок на тему «Принципи постановки ігрового апарату гітариста та основні прийоми звуковидобування на прикладі сучасних виконавських шкіл»

Таким чином на порядку денному було розкрито важливі питання історії виконавства, теорії та практики, до обговорення яких активно долучалась аудиторія. Наприкінці заходу також відбулося обговорення планів співпраці з музичними школами у поточному навчальному році.

Педагогічні читання 2017. Народні інструменти

Залишити відповідь