Педагогічні читання 2017. Фортепіано

1 листопада 2017 року цикловою комісією «Фортепіано» були проведені  методичні читання, які проводяться щороку і мають своє метою підвищення професійного рівня навчання та вивчення сучасних методик викладання музики.  Традиційно, зал заповнили педагоги музичних шкіл міста та регіону, студенти коледжу і його викладачі. Гостем став  талановитий виконавець, лауреат міжнародних конкурсів, викладач Дніпропетровської  Академії  музики ім.М.Глінки Гліб Вікторович Адлуцькій .

 Тема, обрана для лекції та майстер-класу не нова:”Робота над стилем  І. С. Баха на прикладі його клавірних творів» . Це той “музичний” велосипед, який кожен виконавець, в кінцевому рахунку, винаходить сам, використовуючи свій дар допитливого дослідника і фантазера-імпровізатора. Попросту кажучи, у кожного музиканта є свій Бах, якого він сповідує. За безпосередньої, на перший погляд, комфортно поточної бесідою, стояв добре продуманий, логічно вибудуваний лекційний і практичний матеріал. Смислові акценти, зроблені в першій частині  – лекції  –  знайшли своє підтвердження в майстер-класі. «Піддослідним кроликом» послужила в цей раз обдарована молода піаністка, учениця Гліба Адлуцького, Марія Моторіна. За короткий час педагогу вдалося сконцентрувати увагу учениці на першочергових завданнях виконавського стилю геніального Баха і домогтися видимих ​​і чутних результатів.

 Майстер-клас пройшов продуктивно, додавши в скарбничку  педагогічної майстерності викладачів і студентів нові ідеї та методичні напрацювання.

Педагогічні читання 2017. Фортепіано

Залишити відповідь