Педагогічні читання 2017. Спів

2 жовтня в стінах Кам’янського музичного коледжу відбувся традиційний методичний  захід, який щорічно проводить циклова комісія «Спів» для викладачів сольного академічного та естрадного співу шкіл естетичного виховання  міста Кам’янське та регіону. Форма проведення заходу сакраментально усталена:

 1) методична доповідь

 2)майстер-класи

3)інформація про  план концертно-конкурсної роботи навчального закладу

4)консультація викладачів.

З методичною доповіддю до нас завітала завідувач секторам педагогічної практики , провідний концертмейстер ХНУМ ім.Котляревського   Венжега Людмила Іванівна.

Майстер-клас з академічного вокалу проводила  викладач-методист  вищої категорії, заслужений працівник культури  Градосельська Леоніда Сергіївна. Її методико-педагогічний доробок має майже стовідсоткову  результативність  і завжди з інтересом сприймається викладачами ДМШ.

Дуже цікавим виявився  і майстер-клас з джазового співу, який підготувала молодий, креативний , яскравий  педагог відділу  Степанян Рузана Каротівна.

В цілому, теми майстер-класів, педагогічні методи та принципи виховання співаків-виконавців зацікавили викладачів ДМШ, були тепло зустрінуті та нагородженні оплесками.

Педагогічні читання 2017. Спів

Залишити відповідь