День знань

Сьогодні, 1 вересня 2017 року, Кам’янський музичний коледж вже в 50-й раз радо відкрив двері для своїх студентів після літніх канікул. Особливим цей день став для першокурсників, які тільки-но вступили на шлях здобуття майбутньої професії. Урочисте відкриття навчального року відбулося у великій концертній залі. Першокурсникам було продемонстровано цікаві та інформативні мультимедійні презентації, що були підготовлені студентами старшокурсниками про кожну спеціалізацію коледжу. Звісно, свято в музичному коледжі неможливе без музичних номерів. Отож, всіх присутніх порадували яскраві музичні номери у виконанні студентів коледжу. Неперевершена, сповнена пристрасті гра на роялі Уляни Скакуненко (клас викладача Н.Ю.Рудковської), вражаюче та надзвичайно емоційне соло на саксофоні Олега Буца (клас викладача З.М.Махмудова), чуттєва та зворушлива пісня у виконанні Мадлени Рехвіашвілі з власним акомпанементом на бандурі (клас викладача А.Ю.Сороки), а також пісня у виконанні Поліни Пітько (клас викладача К.В.Корчевної) отримали заслужені гучні аплдодисменти.

 

Зі сцени студентів привітала директор музичного коледжу І.В.Великодна. У привітальній промові директор побажала першокурсникам наснаги та натхнення і привітала їх зі вступом не просто до навчального закладу, а до великої музичної сім’ї. Також з привітальним словом виступила заступник директора по ліцею С.В.Усенко. У цей день зі сцени прозвучало багато теплих і приємних слів та побажань, до яких також доєдналася і начальник управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Н.Г.Першина.

 

На завершення урочистої події першокурсники дали присягу музиканта після чого іх було прийнято у велику, дружню сім’ю Кам’янського музичного коледжу.

 

 Таким чином, у коледжі розпочався ювілейний 2017-2018  навчальний рік. Ще раз вітаємо з Днем знань, бажаємо успішного навчального року, наснаги та творчих здобутків!

День знань

Залишити відповідь