Серпнева нарада

З метою підведення підсумків роботи у 2016-2017 навчальному році та визначення напрямків діяльності на 2017-2018 навчальний рік 30 серпня 2017 року  управлянням культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації  була проведена нарада для педагогічних працівників навчальних закладів сфери культури.

На нараді був присутній заступник голови  Дніпропетровської обласної  держадміністрації Примаков К.Ю., який привітав учасників наради з початком нового навчального року  та висловив вдячність педагогічним працівникам  за  самовіддану працю. Зі звітом про проведену роботу  виступила начальник управління культури, національностей і релігій Н.Г.Першина.

 Перед  початком  учасники наради мали змогу оглянути інформаційні локації, які  презентували досвід роботи  та розповідали про методичну роботу  навчального закладу за минулий навчальний  рік.

Інформаційна локація Кам’янського  музичного коледжу складалася зі стендів «Творчі події» коледжу та « Технологія  проектів як засіб формування і виховання творчої особистості», які підготувала  Мороз Ю.В.. Викладачі Солодовник Т.М. та Синєок Т.А. знайомили присутніх  з різноманітними формами та напрямками роботи коледжу, успіхами  хору «Cantabile» і гурту етноспіву «Співаночки», які стали призерами на міжнародних конкурсах і фестивалях у Польщі і Литві.

 

Серпнева нарада

Залишити відповідь