Випуск 2017

Випускний вечір у музичному коледжі це завжди довгождана, радісна мить, це завершення довгого шляху до мети, що був сповнений труднощів та вимагав від кожного немало зусиль, але ще на цьому шляху були нові знайомства, відкриття, поразки та успіхи. Випускний це традиція, це – щаслива мить, яка має терпкий присмак розставання.

Отож 23 червня о 17:00 у Кам’янському музичному коледжі розпочалося дійство. Цього року особливістю стало те, що свято стартувало ще за межами концертної зали. У вестибюлі головних зірок вечора вже чекала заздалегіть підготована зіркова доріжка, схвильована та зацікавлена публіка, об’єктиви папараці та відеокамер.

 І нарешті зазвучали хвилюючі перші акорди, що сповістили про початок прощального випускного вечора. На доріжці під бурхливі оплески публіки почали з’являтися зірки випускного вечора осліплюючи присутніх блиском своїх талантів, посмішок та вбрання.

Після урочистої зустрічі вже у концертній залі розпочалася церемонія вручення дипломів та дипломів з відзнакою про закінчення музичного коледжу. Не дивлячись на те, що початок був досить звичним: прозвучали привітання директора коледжу Ірини Володимирівни Великодної та голови профспілки Валерія Григоровича Прими .Досить несподіваними стали призові номінації у яких нагороджувалися випускники. Серед іншого у деяких номінаціях випускникам доводилося змагатися з такими особистосями як Маргарет Тетчер, Біл Гейтс, П.І.Чайковський, але звісно у всіх номінаціях перемогли найталоновитіші – наші випускники.

Цікавими були й концертні номери підготовлені силами випускників та студентів коледжу. Запам’ятався глядачам номер «Піжон» у виконанні квартету баяністів, але особливої уваги заслуговує хореографічна складова цього номеру. Танець, що був поставлений та виконаний студентом першого курсу Миколою Абакумовим та випускницею Оленою Опаріною, за участі неперевершено артистичної Аліни Круліковської підкорив та приголомшив аудиторію. Не менш цікавим було й виконання пісні «Небо» з репертуару гурту «Один в каное» імпровізаційним ансамблем, до якого увійшли майже всі інструменти представлені випускним курсом. Також радували слухачів вокальні та інструментальні п’єси у виконанні різноманітних ансамблів та солістів. Приємно відмітити, що до участі у концертній програмі з радістю долучалися і студенти молодших курсів і викладачі.

Звісно ж, не обійшлося без зворушливих та щирих слів подяки викладачам та батькам.

Також доброю традицією на випускному вечері вже став вальс. Цього року яскравий, незабутній, дуже емоційний танець, що зірвав овацію поставила також випускниця Софія Романюха, чим зайвий раз довела, що талановита людина – талановита в усьому.

Завершився урочистий вечір за традицією біля парадного під’їзду коледжу символічною церемонією випускання повітряних кульок.

Дружня сім’я – колектив кам’янського музичного коледжу щиро вітає випускників 2017 року з закінченням коледжу, та бажає успіху та творчої наснаги у подальшому вступі до вищих навчальних закладів і у творчому житті.

Шановні випускники, пам’ятайте – коледж це ваш рідний дім, це ваша сім’я, тому не забувайте рідні стіни та своїх вчителів і обов’язково навідуйтеся у гості!

Випуск 2017

Залишити відповідь