Kонцерт в рамках VI Міжнародної Бахівської академії

15 листопада у Кам’янськму музичному коледжі відбувся концерт в рамках VI Міжнародної Бахівської академії

Концерт було організовану за підтримки Генерального консульства Німеччини та Дніпропетровської академії музики імені М.І. Глінки

На сцені музичного коледжу виступали хор, симфонічний оркестр та солісти філармонії під керівництвом диригента з німеччини професора Кристофрида Брьоделя. Підготовкою до концертних виступів займались також викладачі з Німеччини:

Ульріке Тітце – струнні смичкові інструменти.

Навчалась грі на скрипці у Дрездені, виступає в оркестрі Веймарської державної капели. З 1986 року присвячує себе виключно грі на бароковій скрипці.Одна із засновників та концертмейстер «Дрезденського барокового оркестру» Викладає фах «барокова скрипка» у Дрезденській вищій школі музики імені Карла Марії фон Вебера. Доцент чисельних Бахівських академій у Румунії та Україні.

Кристоф Гербет – дерев’яні духові інструменти.

Навчався у Дрезденській вищій школі музики імені Карла Марії фон Вебера. Сольний гобоїст в оркестрі Академії Гамбург и Саксонської Эльбланд-Філармонії. Доцент чисельних майстер-класів з гобою, а також Бахівських академій в Україні.

Професор Крістіан Пакмор – труба

Навчався грі на трубі у Людвига Гюттлера та Фрідемана Іммера. Сольний трубач в оркестрі «Північногерманська філармонія Росток» Професор Вищої школи музики та театру у Ростоці, також фахівець з барокової труби. Доцент чисельних Бахівських академій у Румунії та Україні, запрошений до Китаю у якості лектора та доцента.

Рафаель Альперман – контінуо/клавесин

Навчався грі на клавесині та органі у Берліні, брав уроки у Густава Леонхардта та Тона Купмана. Виконавець ансамблю «Академія Старої музики, Берлін», на багатьох концертах та записах виступав як соліст. У 1995 році дебютував у Берлінських філармоніках з концертом Баха. Крім того, співпрацює з Клаудіо Аббадо, Саймоном Реттлом, Ніколаусом Харнонкуром . Доцент Берлінської Вищої школи музики імені Хейслера.

Професор Вольфганг Церер – органіст

Грає на органі та клавесині, викладає музику. Навчався у Гордона Мюррея, Михаеля Радулеску, Тона Купмана, Людгера Ломана. Викладає гру на органі у Гамбурзькій Вищій школі музики та театру. Запрошений викладач у Консерваторії м. Гронінген (Голландія) та Музичній академії Schola Cantorum Basiliensis (Базель,Швейцарія). Призер декількох конкурсів органної музики.

Професор почесний д-р Крістфрид Брьодель – художній керівник, диригент, хоровий спів.

До виходу на пенсію у 2013 році – викладач (керування хором), ректор Вищої школи церковної музики у Дрездені. Натхнення для своєї музичної творчості черпає у взаємодії старої та сучасної духовної музики. Гастролі у якості диригента до різних країн Європи, країн Південної Африки, США. Керівник чисельних Бахівських академій у Румунії та Україні. Голова Нової Бахівської спілки Лейпциг.

Професор Гертруд Гюнтер – сольний спів (сопрано та тенор)

Курс співу у Лейпцизькій вищій школі музики та театру імені Фелікса Мендельсона Бартольді. У якості концертної співачки та виконавиці ораторій давала концерти спільно з різними ансамблями, хорами, акомпаніаторами у країні та за кордоном. Викладач з вокалу у Вищій школі церковної музики у Дрездені, там керує напрямком вокал. Доцент чисельних Бахівських академій у Румунії та Україні.

Іоханнес Г.Шмідт – сольний спів (альт та бас)

З музичної родини, в ранньому віці доторкнувся до музики Йоганна Себастіана Баха, Генріха Шютца, Георга Фрідриха Генделя. Напрямок вокал у Дрезденській вищій школі музики імені Карла Марії фон Вебера. Затребуваний соліст, особливо, в галузі старої музики. Його різноманітний репертуар охоплює твори починаючи з епохи Ренесансу аж до Модерну. Крім того, співпрацює з Саксонською державною капелою у Дрездені та Концертним залом Гевандхаус у Лейпцизі. Доцент Бахівських академій в Україні.

Виконанню творів Й.С.Баха передував музикознавчий екскурс стосовно програми, що виконувалася. Місія вербального сприйняття бахівських шедеврів була покладена на викладача академії ім. М. Глінки кандидата мистецтвознавства, доцента Ігоря Приходька, який з винятковою доступністю повідав численним слухачам історичні та інтерпретаційні питання вершинних творів духовного значення.

У програмі концерту блискуче було виконано яскраві твори Й.С. Баха. Кантата № 21 „Множилась скорбота у серці моємуˮ та
Меса h-moll – Kyrie eleison (Господи, помилуй), Gloria in excelsis Deo (Слава в Вишніх Богу).

 

Концерт в рамках VI Бахівської академії, що відбувся на сцені Кам’янського музичного коледжу став визначною та яскравою культурною подією міста.

Kонцерт в рамках VI Міжнародної Бахівської академії

Залишити відповідь