День фізичної культури і спорту

Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. В великих та малих містах з нагоди свята проводиться Олімпійський тиждень, відбуваються різноманітні тематичні заходи: змагання, майстер-класи, відкриті тренування, флешмоби та інше.

 Спортивне свято відзначають й  у Дніпродзержинському музичному коледжі.  Під час Олімпійського тижня були поведені Олімпійський урок,  змагання з тенісу, шашок. Та все ж таки найулюбленішим спортивним святом  у коледжі є День здоров’я. Слід зазначити, що традиція таких спортивно-оздоровчих прогулянок існує вже не перший рік. І не одне покоління випускників пам’ятають яскраві моменти з свого студентського життя, що пов’язані з таким самобутнім та сповненим енергії святом – “Днем Здоров’я”.

Під час спортивних змагань були проведені «Веселі старти»,  піонербол, футбол, квест.

За результатами “веселих стартів” перше місце зайняла команда вокального відділу, друге – команда відділу народних інструментів, а третє місце – команда відділу хорового диригування. Учасники спортивної естафети були нагороджені солодкими призами. Але на цьому спортивна програма не завершилася, попереду на студентські команди чекав товариський матч у піонербол.

Неможливо переоцінити важливість такого заходу. По-перше: активний відпочинок на природі заряджає енргією та наснагою на декілька місяців вперед, по-друге: командні спортивні змагання розвивають згуртованість між студентами, а по-третє: День здоров’я  – це в якомусь сенсі ще й день знайомств, коли перший курс може ближче за неформальних обставин познайомитись зі старшими студентами коледжу.

День фізичної культури і спорту

Залишити відповідь