Категорії
Новини

Концерт вокального ансамблю «Fire Song»

Fire Song

18 квітня в концертному залі Дніпродзержинського музичного коледжу відбувся концерт вокального ансамблю «Fire Song».

Артисти радували слухачів українськими народними піснями, кавери на хіти української та світової популярної музики і авторськими творами. Майстерність вокального гурту приємно вразило всіх присутніх: жодна композиція не залишилася без оплесків. Талановиті, веселі, артистичні хлопці своїм виступом емоційно зарядили слухачів. Буря емоцій і безперервні оплески глядачів не відпускали їх зі сцени!

Для створення своїх композицій колектив звертається до різних стилів і жанрів: від фольклору, класики до сучасності. Хлопці не бояться експериментувати і відкривати для себе і слухача нові виконавські межі популярних творів. Будь-яка композиція у виконанні групи «Fire Song» відрізняється позитивною енергетикою, несподіванкою інтерпретації і характерним звуком, властивим тільки цьому вокальному колективу. Музиканти розповіли, що велика частина колективу – випускники Криворізького музичного училища. Будучи студентами хлопці збиралися разом для творчої самореалізації. Згодом виникла ідея про організацію вокального колективу «Fire Song».

Fire SongЯк вокальний ансамбль «Fire Song» вони працюють разом всього кілька років (ансамбль був створений у 2010 році). Але за цей час вже встигли взяти участь в декількох музичних фестивалях, серед яких: «Українська енергія» (м.Кривий Ріг), «Червона калина» (м Алушта), і дати безліч концертів в різних містах України. Ансамбль був нагороджений дипломом міської ради «За внесок в розвиток джазового мистецтва».

Колективом керує Віталій Кривицький – випускник Харківської консерваторії (спеціальність – «хорове диригування»), який навчався у таких майстрів своєї справи як В’ячеслав Палкін і Юрій Янко. У «Fire Song» є персональний композитор колективу – Сергій Крикун – аранжує відомі твори і пише музику до текстів, які входять в репертуар вокального ансамблю. Віталій Федоров, випускник Криворізького педагогічного університету за спеціальністю «Музика» – інженер звукозапису «Fire Song» і технічний директор.

[quote]Вокальний ансамбль «Fire Song» створений недавно, але вже є чіткі плани щодо подальшого професійного росту та участі в серйозних музичних конкурсах, як вітчизняних, так і зарубіжних. Різні в індивідуальності, хлопці єдині в бажанні створити щось нове в жанрі a’cappella, щось цікаве, неординарне, інтригуюче і ексклюзивне.[/quote]

5 коментарів “Концерт вокального ансамблю «Fire Song»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *