Завершився VIII дитячо-юнацький обласний конкурс «Музичний калейдоскоп»

Музичний калейдоскоп

Пролетіли в напруженій боротьбі 4 конкурсних дні. Сподіваємось, що це свято музики справило незабутнє враження на учасників конкурсу та знайшло палкий відгук у серці кожного слухача, адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Конкурс показав, що попри всі складнощі суспільно-політичного, а значить і мистецького буття, в музичному мистецтві продовжується процес відтворення – таланти народжуються, і ми маємо можливість спостерігати їх сходження до музичного олімпу. Безперечно, кожен конкурс чимось відрізняється від попереднього – змінюється географія учасників, склад журі, уперед виходять представники тих чи інших виконавських шкіл, але незмінним залишається одне: безсумнівна перемога музичного мистецтва. Бо споконвіку людина черпає у чистому джерелі музики натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. Музика відкриває людині нові світи і виконує благородну місію об’єднання людей. Вона є чудодійним засобом залучення до духовності, добра і краси.

Будь-який конкурс – це насамперед можливість випробувати свої сили, оцінити рівень виконавської майстерності своїх однолітків, набути нових вражень і, звичайно, поринути в безмежний світ музики. Але конкурс є конкурс, і перемога дісталась найсильнішим. І вся увага сьогодні – переможцям, які розкрили свій виконавський потенціал і в напруженій боротьбі здобули право бути найкращими. Конкурс завершений. Підсумки підбито. Поздоровляємо переможців!

Завершився VIII дитячо-юнацький обласний конкурс «Музичний калейдоскоп»

Залишити відповідь