Се любов моя плаче так гірко…

IMG_1488

15 квітня 2016 р. в актовій залі Дніпродзержинської гімназії №11 відбулося літературно-музичне свято «Се любов моя плаче так гірко…» до 145-ої річниці від дня народження безсмертної Лесі Українки  і 160-літнього ювілею І.Я. Франка.

Мова йшла про кохання в житті двох світочів української культури.  Учні гімназії підготували чудову літературну частину про любов в житті Лесі Українки й Сергія Мержинського, а також три великі кохання, що судилося зазнати І. Франкові. Випускники гімназії чуттєво прочитали перлини поетичної спадщини двох геніїв Слова.

Студенти й викладачі Дніпродзержинського музичного коледжу залюбки прийняли участь на святі та проілюстрували шедеври української поезії у пісенному вигляді. Пролунали твори на вірші Лариси Петрівни та Івана Яковича: «Мрії», «Стояла я і слухала весну», «Червона калино, чого в лузі гнешся», «Розвійтеся з вітром листочки зів’ялі» та ін.

Пісенний супровід до літературного свята підготували викладі: Овчаренко С.Х., Дудко О.І., Панчук Н.І., Трофименко Р.В. та студенти: Савчук Л., Висоцький А. Також прийняв учать вокальний ансамбль «Мальви» під керівництвом Прєснєцової О.В.

У залі панувала урочиста атмосфера. Музика, поезія, талановите виконання пісень – усе налаштувало на позитив, добро і … кохання.

Музика – це вирій почуттів, жива мова душі. Тому не випадково, що студенти та викладачі музичного коледжу завжди раді такій творчій співпраці! Таким теплим святам, що наповнені ідеями, глибоким образним змістом, що плекають добро й вічне у нашої молоді.   IMG_1484

Се любов моя плаче так гірко…

Залишити відповідь