Музичний калейдоскоп – 2016

Музичний калейдоскоп – 2016

Ми вітаємо всіх з відкриттям 8-го конкурсу «Музичний калейдоскоп». Бажаємо учасникам вдалих виступів, перемог і сподіваємось, що незалежно від результатів, ваші здобутки з успіхом будуть реалізовуватись і надалі.    Нехай на нашому конкурсі переймається досвід, народжуються ідеї, утворюються зв’язки, замислюються проекти, відкриваються нові шляхи – одним словом, відбувається живий творчий процес, а присутні стають його свідками й учасниками!

Шанувальники мистецтва вже звикли до того, що весна традиційно стає в Україні найбільш «урожайним» часом конкурсного життя. Так і в Дніпродзержинському музичному коледжі однією з очікуваних подій творчого життя в березні стає  Обласний дитячо-юнацький конкурс «Музичний калейдоскоп», який гостинно розчиняє двері у світ музики. «Музичний калейдоскоп» відбувається кожні 2 роки і презентує, насамперед, творчість молодих, талановитих виконавців, стимулює їх подальший творчий розвиток. Та конкурс – це не тільки змагання, але й поява нових імен, підняття рівня популярності й престижу музичного мистецтва. Ми також сподіваємось, що «Музичний калейдоскоп» стане своєрідним майданчиком і для спілкування, обміну творчими думками, місцем зустрічі мистецьких особистостей, а для численних юних талантів конкурс стане своєрідним трампліном на шляху до музичного Олімпу світового виконавства. Приємно, що наш конкурс з кожним роком набирає обертів, привертаючи увагу талановитої молоді, пробуджуючи їх активність і збирає кращих виконавців, які пройшли відбіркові тури і довели, що мають достатньо високий рівень професійної майстерності.

«Музичний калейдоскоп – 2016» зібрав понад  300  учасників з музичних шкіл Дніпропетровського, Криворізького та Дніпродзержинського регіонів, а також студентів 3-х обласних музичних коледжів. Протягом 4-х конкурсних днів в обстановці творчого змагання учасники продемонструють свою майстерність перед вимогливим, компетентним журі. Музичний конкурс буде проводитись у 5-ти номінаціях: фортепіано, оркестрові струнні інструменти, оркестрові духові інструменти, народні інструменти, академічний та естрадний спів.

Музичний калейдоскоп – 2016

Залишити відповідь