Наш Зірковий парад грудня 2015 року

27-29 листопада у місті Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий Парад – 2015». Організатори фестивалю-конкурсу – ГО «Європейська фестивально-молодіжна ліга», Львівська міська рада.

Мета фестивалю – виявлення талановитої молоді, розвиток творчих зв’язків, підтримка професійних солістів та ансамблів, відродження, збереження та розвиток національних культур. Учасники конкурсу віком від 6 до 23 років демонстрували свою майстерність у номінаціях – театральне мистецтво, інструментальний жанр, спів, хореографія та ін. У складі журі народні та заслужені артисти, заслужені діячі мистецтв України, провідні викладачі ВНЗ. Наше місто достойно представила студентка 4 курсу Дніпродзержинського музичного коледжу Чувило Владислава (викладач Степанян Рузана Каротівна). В номінації «Естрадний спів» вона отримала 1 місце. Члени журі були приємно вражені її самобутньою, бездоганною майстерністю, віртуозним володінням голосом, артистизмом.

Вдалим був виступ учня 4 класу ДМШ коледжу Пронженко Андрія на І Відкритому естрадно-джазовому конкурсі «Джаз-фієста», який проходив у місті Харкові в рамках ХХІІ Міжнародного музичного фестивалю виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім». В номінації «Соліст-вокаліст» Андрій став лауреатом І премії. Диплом лауреата ІІ ступеню отримав студент І курсу Булькач Ярослав на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «З Україною в серці» у  м. Дніпропетровську в номінації «Естрадний спів». Переможців конкурсів підготувала викладач Корчевна Катерина Володимирівна.

Наші поздоровлення переможцям!

Наш Зірковий парад грудня 2015 року

Залишити відповідь