День студента

17 листопада в переважній більшості країн світу відзначається Міжнародний день студента. Це свято було започатковане у Лондоні у 1941 році товариством студентів, що боролися проти фашизму. За 75 років історія та сутність свята дещо змінилася, але з’явилися нові традиції, а студентська молодь отримала своє повноцінне свято в календарі.

Сьогодні День студента став символічним святом, що об’єднує студентів усіх факультетів та всіх навчальних закладів. Цього дня студенти традиційно веселяться, на деякий час відклавши думки про майбутню сесію, заліки та «хвости». А в учбових закладах в честь цієї дати проводяться ігри КВК, концерти та інші святкові заходи.

Звісно не обійшло святкування Дня студента й Дніпродзержинський музичний коледж. З нагоди свята в концертному залі коледжу прозвучали привітання від директора Ірини Володимирівни Великодної, а найбільш активні студенти були нагороджені грамотами.

Але найочікуванішою подією була вже традиційна гра КВК серед студентських команд різних відділів. Представлено було чотири команди:[list icon=”icon: arrow-circle-right” icon_color=”#86b7fb”]

  • Команда «ХТК», яка складалась зі студентів фортепіанного, духового та народного відділів. Капітан команди – Іван Єрмоленко.
  • «Нє в тє двері» – команда студентів відділу народних інструментів. Капітан – Денис Руденко
  • Команда «Победюжная», в ній грали студенти вокального відділу. Капітан – Анастасія Галайда.
  • «Синдром диригента» – команда студентів відділу хорового диригування. Капітан – Катерина Єланська.[/list]

На початку гри команди пройшли жеребкування, згідно якого брали участь у трьох конкурсах: «Візитна картка», «Домашнє завдання» та «Музичний конкурс». Виступи всіх команд були сповнені живого гумору та веселощів. Кожна команда по своєму дивувала та радувала глядачів. Але, не дивлячись на яскравість та оригінальність виступів, журі все -таки довелося ставити оцінки та виділяти лідерів. До складу вимогливого, але справедливого журі увійшли викладачі коледжу: Андреєв С.В., Синєок Т.А., Мороз Ю.В., Дубенська О.В. та Солодовник Т.М.

В першому конкурсі «Візитна картка» всі команди, окрім «Синдрома диригента», яка дещо відстала, отримали однакові бали. Особливо яскравим був виступ команди «ХТК».

У другому конкурсі «Домашнє завдання» всі чотири команди майже зрівняли рахунок, але, завдяки оригінальності та акторським талантам, з незначним відривом вперед знову вийшла команда «ХТК».

Вирішальним став третій етап – «Музичний конкурс», за умовами якого команди повинні були продемонструвати свої інтерпретації музичних кліпів. Яскравим був виступ команди «Синдром диригента» з Олександром Висоцьким у ролі Ольги Полякової та запальним танцем. Команда «ХТК» представила свій варіант всім відомої пісні «П’ять хвилин». Стильним та переконливим, з несподіваним закінченням, було виконання музичного кліпу Анастасією Галайдою, Тетяною Перевязко та Анною Семьонкіною з команди «Победюжная». Але найсмішнішим музичний конкурс був у команди «Нє в тє двері»: відеокліп власного виробництва, який і вирішив результат гри.

Таким чином, за підсумком трьох конкурсів було визначено переможців:

З результатом 72 бали перемогла команда «Нє в тє двері», з незначним відривом в два бали друге місце посіла команда «ХТК», на третій сходинці опинилася команда «Победюжная», а четверту позицію зайняла команда «Синдром диригента». Всі команди отримали солодкі призи та щирі привітання від членів журі.

Святкування отримало продовження на дискотеці у фойє коледжу, де панувала атмосфера свята та танцювального запалу.

День студента

Залишити відповідь