Благодійний концерт

Вже стало традицією навесні проводити концерти у костьолі Святого Миколая. Так 3 травня відбувся благодійний концерт силами викладачів та студентів Дніпродзержинського обласного музичного училища.

Перше відділення концерту проходило в рамках проекту «Чарівний світ музики» і було присвячено творчості  І.С.Баха, в якому прийняли участь викладачі училища Корнєв О.В., у виконанні якого прозвучала «Фантазія і фуга соль мінор», ансамбль викладачів відділу «Теорія музики» (Іващенко І.О., Солодовник Т.М., Скриннікова Т.В., Мосієнко Н.І.) і студентів (Красічкова О., Бабаян І., Семьонкіна А.,Скрипченко І., Саксісян Б.), які виконали хорали Баха. Також в концерті взяли участь учні та викладачі Школи мистецтв ( Роже Г.Ф., Перебийніс Н.М.,Бігун Л.В., Чемерис А.)

  У другому відділі концерту виступив лауреат Всеукраїнського конкурсу «Від Різдва до Різдва» в м. Дніпропетровськ, Міжнародного конкурсу «Поющий мир» в м. Санкт Петербург камерний хор музичного училища «Cantabile» під керуванням Євгенії Дерев’ягіної, концертмейстер Юлія Нібель. В концерті прозвучали твори різних епох, країн та жанрів.

 Хор почав свій виступ твором М. Леонтовича « Отче наш» з Літургії. Далі прозвучали духовні твори відомих російських композиторів К.Швєдова «Благослови душе моя Господа», С.Рахманінова «В молитвах неусыпающую Богородицу», В.Ходаша «Ныне отпущаеши», Г.Свиридова «Покаянный стих» з драми О.Толстого «Царь Фёдор Иоаннович».

Оскільки концерт проходив напередодні святкування 70-річниці перемоги над фашизмом прозвучали твори Я.Френкеля « Журавлі» та К.Молчанова «Жди меня».

В репертуарі хорового колективу особливе місце займають твори сучасних українських авторів. Так в концерті прозвучала музика Дніпродзержинських композиторів С.Ковальчук «Мальви» та В.Крохмаля «Молитва за Україну», яка і завершила концерт.

Благодійний концерт

Залишити відповідь