Святкуємо ювілей П.Чайковського

25 березня 2015 року на базі Дніпродзержинського обласного музичного училища відбулась регіональна Олімпіада з музично – теоретичних дисциплін для учнів старших класів ДМШ. Олімпіада була присвячена творчості П.І.Чайковського.

В заході прийняли участь 16 конкурсантів – кращих вихованців  музичних шкіл Дніпродзержинського регіону, П’ятихаток та Верхньодніпровська.

Олімпіада складалась з двох турів, в яких учасникам було запропоновано різноманітні творчі конкурси з музичної літератури і сольфеджіо. Всі вони були побудовані на матеріалі з творів П.Чайковського.

Діти продемонстрували неабияке знання матеріалу, але в ІІ тур вийшли найкращі. В результаті напруженої боротьби переможцями Олімпіади стали:[list icon=”icon: dot-circle-o” icon_color=”#86b7fb”]

  • Диплом І ступеня – Єришева Марія ( лівобережна школа мистецтв, викладач Гурська Л.П.)
  • Дипломи ІІ ступеня – Головата Ольга (вихованка тієї ж школи) та Лоік Любов (Дніпродзержинська ДМШ №6, викладач Андрущук Т.В.)
  • Дипломи ІІІ ступеня – Павлова Нінель ( П’ятихатська ДМШ, викладач Кучеренко Т.О.) та Караваєва Марія (Дніпродзержинська школа мистецтв, викладач Баращук Л.В.)
  • Грамотами за участь в Олімпіаді були нагороджені Полова Софія і Романовська Емілія (П’ятихатська ДМШ) та Ламза Василина (лівобережна школа мистецтв).[/list]

Крім цього, всі учасники отримали пам’ятні подарунки.

Музично – теоретична Олімпіада стала одним з багатьох запланованих заходів, присвячених святкуванню 175-ї річниці з дня народження П.І.Чайковського.

Святкуємо ювілей П.Чайковського

Залишити відповідь