4 березня проходив конкурс учнів фортепіанних відділів ДМШ Дніпродзержинського регіону. В конкурсі прийняли участь 45 учнів.

Переможцями стали:

Молодша категорія

І місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Чуприна Деніс (ШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Здоровенко Максим (ЛШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Скляр Софія (ДМШ м. Вільногірськ)[/list]

ІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Сухорукова Євгенія (ШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Сухий Петро (ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ)[/list]

ІІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Гладушкіна Діана (ДМШ № 3 м. Дніпродзержинськ)
  • Ткаченко Анастасія (ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ)
  • Мирошник Ангеліна (ДМШ м. Жовті Води)
  • Пашута-Поплавська Карина (ДМШ м. Жовті Води)[/list]

Середня  категорія

І місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Кабанов Сергій  (ШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Ключніков Владислав (ДМШ № 6 м. Дніпродзержинськ)
  • Сайко Єлизавета (ДМШ м. Жовті Води)[/list]

ІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Шеховцова Маргарита  (ДМШ № 5 м. Дніпродзержинськ)
  • Гуленко Валентин (ДМШ № 1 м. Дніпродзержинськ)
  • Морковська Марина (ЛШМ м. Дніпродзержинськ)[/list]

ІІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Плєтньова Дарія (ДМШ № 6 м. Дніпродзержинськ)
  • Голєв Артур (ЛШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Шпеньков Іван (ШМ м. Дніпродзержинськ)[/list]

Старша категорія

І місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Костенко Артем (ДМШ м. Жовті Води)
  • Суханов Олександр (ДМШ КВНЗ ДОМУ)[/list]

ІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Біленко Олександра (ДМШ № 6 м. Дніпродзержинськ)[/list]

ІІІ місце[list icon=”icon: thumbs-o-up” icon_color=”#86b7fb”]

  • Мосієнко Діана (ЛШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Мельник Анастасія (ЛШМ м. Дніпродзержинськ)
  • Страшко Влад  (ДМШ м. Верхньодніпровськ)
  • Черненко Лілія  (ДМШ м. Кринички)[/list]
Регіональний конкурс “Казковий рояль”

Залишити відповідь