Благодійна акція “А поруч війна”

19 лютого 2015року в Дніпродзержинському обласному музичному училищі відбулася громадська благодійна акція “А поруч війна” в підтримку воїнів, які знаходяться в зоні АТО.

Акція була проведена за ініціативи громадської організації «Автомайдан» м.Дніпродзержинська.

В рамках акції відбулися концерт силами студентів та викладачів Дніпродзержинського обласного музичного училища, виступи Голови «Автомайдану» Максима Беспальчука та воїна Збройних Сил України Олександра Малофєєва, збір коштів для підтримки наших воїнів.

Також зі сцени звучали вірші Ліни Костенко і письменника Євгена Федоровича Безуса, зачитані самим автором.

В ході акції дніпродзержинці вшанували пам’ять 21 бійця з нашого міста, життя яких обірвалося через події, які відбуваються на Сході України.

Жителі міста, які прийшли на концерт в цей вечір, могли почути найрізноманітніші композиції, виконані колективами музичного училища.

В концерті прийняли участь : духовий оркестр (диригент Шелепник Б.Г.), народний оркестр(диригент Коритько В.П.), камерний оркестр ( диригент Коритько В.П.), фольклорний ансамбль “Рушник” (керівники Галіна А.М. та Коритько В.П.), приголомшлива «Ave, Maria» у виконанні Дубенської О.В. і «Молитва за Україну» нашого викладача Валентина Крохмаля, виконана хором (диригент Деревягіна Є.А.), залишили незабутнє враження на присутніх.

Під час акції було зібрано більше 4000 грн.

Благодійна акція “А поруч війна”

Залишити відповідь