Благодійна акція «Ми за мир»

10 жовтня на площі Дзержинського студенти Дніпродзержинського обласного музичного училища провели благодійну акцію «Ми за мир». Акція була ініційована Студентською радою училища і підтримана міським Управлінням молоді та спорту. Метою акції був збір коштів для військових, мобілізованих з нашого міста.

Розпочалася акція з урочистого привітання ведучими Костіним Р. та Черниш М. усіх присутніх на площі та словами подяки за те, що вони не залишилися байдужими до долі наших співвітчизників, які знаходяться у зоні бойових дій.

Далі з промовою виступили  секретар Дніпродзержинської єпархії УПЦ архідиякон Макарій та голова  волонтерського руху ВО «Свобода» Злючий С.Д.

Під час акції студенти та викладачі училища показали благодійний концерт, в якому прийняли участь Лисакова Ю., Перевязко Т., Верещак М., Білоус Є., Тіфікова І., П’янкова Д., Пилипчук Д., Дорофєєв В., Гусєва М., Єрмоленко І., Плигун С., Рехвіашвілі М., Романюк О., Сорока А., Горбенко В., Черниш М., Сокол В., Котлюба О.

Також був виготовлений великий плакат, на якому всі бажаючі мали можливість написати побажання бійцям, які захищають нашу Батьківщину. Всім присутнім на акції роздавалися прикраси з українською тематикою.

До акції приєдналися також студенти Коледжу фізичного виховання та Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів,С ЗШ № 9, Дніпропетровської консерваторії  ім. Глінки , Київської Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Зібрані кошти, а також набори продуктів та теплі речі, які приносили дніпродзержинці, були передані волонтерам, які здійснюють поїздки в зону АТО.

Дякуємо всім, хто не залишився осторонь, і приєднався до акції.

Благодійна акція «Ми за мир»

Залишити відповідь