Музичний калейдоскоп

Шанувальники мистецтва вже звикли до того, що весна традиційно стає в Україні найбільш “врожайним“ часом конкурсного життя.

Так і в Дніпродзержинському обласному музичному училищі однією з очікуваних подій творчого життя став VІІ обласний дитячо-юнацький музичний конкурс “Музичний калейдоскоп“. Конкурс, насамперед, презентує молодих талановитих виконавців, стимулює їх подальший творчий розвиток. Але “Музичний калейдоскоп“ – це не тільки змагання, а й поява нових імен, своєрідний майданчик для спілкування, обміну творчими думками, початковий трамплін на шляху до музичного Олімпу світового виконавства.

Дуже приємно, що конкурс з кожним роком набирає обертів, привертає увагу талановитої молоді, пробуджує їх активність і збирає кращих виконавців, які пройшли відбіркові тури і довели, що мають достатньо високий рівень професійної майстерності. “Музичний калейдоскоп“, який проходив з 17 по 21 березня 2014 року зібрав понад 400 учасників з ДМШ Дніпропетровського, Дніпродзержинського та Криворізького регіонів, а також студентів трьох обласних училищ. Конкурс проводився в п’яти номінаціях: фортепіано, оркестрові струнні інструменти (скрипка, віолончель), духові та ударні інструменти (труба, кларнет, саксофон, флейта, тенор), народні інструменти (баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура), академічний та естрадний вокал. На протязі чотирьох конкурсних днів в обстановці творчого змагання учасники продемонстрували свою майстерність перед компетентним журі, у складі якого народні артисти України, заслужені діячі мистецтва Україні, провідні викладачі консерваторій та музичних училищ. Наше місто достойно представляли учні ДМШ та студенти Дніпродзержинського музичного училища. Лауреатами конкурсу стали: Крикун Данило – ДМШ № 1, Сирота Ернест, Золін Андрій, Ашенбренер Ярослав – Школа мистецтв, Великий Володимир – ДМШ № 3, Буц Олег – ДМШ ДОМУ, Рехвіашвілі Мадлена – музичний ліцей, Галайда Анастасія, Любчич Тетяна, Супряга Роман, Романюха Софія, Муленко Анжеліка, Лучко Юлія – студенти музичного училища.

Конкурс показав, що в нашому місті, попри всі складнощі суспільного життя, мистецьке життя – вирує!

Оргкомітет конкурсу висловлює вдячність начальнику управлінню культури міської ради Стрілець Н.М., директорам міських ДМШ за допомогу в організації конкурсу.

Всім учасникам конкурсу бажаємо подальших творчих успіхів, нових вражень і перемог!

Музичний калейдоскоп

Залишити відповідь