Від Різдва до Різдва

З 23 по 26 січня 2014 року у місті Дніпропетровську по благословенню митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея пройшов XXI Всеукраїнський фестиваль Духовних піснеспівів “Від Різдва до Різдва”.

В цьому році на фестиваль приїхало 74 хорових колективи із 10 областей України та гості із Білорусії. За три конкурсних дня на фестивальну сцену вийшли понад 1,5 тисячі виконавців різного віку і поколінь.

Головна мета фестивалю – популяризація різдвяних піснеспівів, колядок, щедрівок, які мають розвинути у молоді почуття прекрасного, зберегти різдвяні та православні традиції предків. Виступи оцінювались у п’яти номінаціях.[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=anE1JM7JyyU”]

Уже вдруге приймає участь у фестивалі камерний хор нашого училища “Cantabile” під керівництвом Дерев’ягіної Є.А., концертмейстер Нібель Ю.А., який став лауреатом ( III місце) в номінації учбові хори. У виконанні хору прозвучали Духовні піснеспіви Г.Свиридова, колядка “Пречистая Діва” із репертуару Піккардійської терції. Особливо публіку вразили “Свята ніч” в обр. С Ковальчук, та “Коляда-колядка” Л.Кабільника. У залі лунали довгі аплодисменти.

Від Різдва до Різдва

Залишити відповідь