Ідеальна пара – переможці конкурсної програми до Дня закоханих – навчається в музичному училищі.

14 лютого у День святого Валентина на сцені Палацу культури “Хімік“ проходила конкурсна програма “Стріли Амура“. Змагалися п’ять пар – студенти з музичного училища, технічного коледжу та учні старших класів загальноосвітніх шкіл № 19, 20, 37. Від нашого училища приймали участь студенти 4 курсу вокального відділу Супряга Роман та Задорожна Вероніка.

Конкурсна програма складалася з чотирьох турів. У першому конкурсі “Пара сторіччя“ конкурсанти презентували відомих закоханих, що прославилися завдяки своїм почуттям. Вероніка і Роман в образі героїв Мела та Пользи з фільму «Стиляги» танцювали бугі-вугі. У другому турі “Лицарський турнір“ оцінювались гострота мислення і винахідливість юнаків. Юнаки повинні були визначити відомі будівлі світу, продовжити прислів’я, вгадати породи собак, прапори світу і відомі фільми. Роман відповів на всі поставлені запитання. У наступному турі свою красу демонстрували дівчата. Дефіле “Бал Квітів“ в сукнях, що символізують квіти, викликало велику підтримку залу. Вероніка вибрала для себе образ троянди і була чарівною у червоній сукні. В останньому конкурсі “Кохання – це мистецтво“ пари демонстрували свої таланти, артистизм та костюми. Вероніка і Роман дуже красиво і проникливо виконали пісню “Вічна любов“.

Всі конкурсні завдання наша пара Супряга Роман та Задорожна Вероніка виконали відмінно, тому рішення журі було одностайним: Роман та Вероніка – найкраща пара.

Конкурсна програма до Дня закоханих супроводжувалась концертними номерами художніх колективів Палацу культури “Хімік“. А виступ джазового ансамблю у складі студентів нашого училища Байрака Дмитра, Тура Павла, Струц Тетяни, Єрмоленка Івана, Федченко Ігоря та Худіяш Наталії – за словами глядачів шоу – стало прикрасою конкурсної програми.

Ідеальна пара – переможці конкурсної програми до Дня закоханих – навчається в музичному училищі.

Залишити відповідь