Дніпродзержинське обласне музичне училище – центр методичної роботи в Дніпродзержинському регіоні.

Колектив викладачів училища підтримує творчі та методичні зв’язки з ШЕВ міста та регіону. Для викладачів шкіл проводяться методичні конференції по відділам, на яких викладачі училища виступають з відкритими уроками, проводять майстер-класи, узгоджують питання проведення конкурсів серед учнів музичних шкіл. Всі викладачі закріплені за музичними школами, відвідують академічні концерти, іспити, проводять профорієнтаційну роботу, розповсюджують нові методи навчання, пропагують різноманітні жанри музичного мистецтва.

У січні 2014 року студенти училища виступили з концертом в Дніпровській ДМШ (дир. Поляковська Т.О.). Програма концерту була цікавою та різноманітною, до якої входили твори як класичної, так і сучасної музики. Концерт пройшов на високому професійному рівні, продемонстрував високу майстерність виконавців, яскраве звучання музичних інструментів.

Викладачем училища Василегою І.А. були проведені відкриті уроки з учнями ДМШ та надана методична допомога стосовно підготовки учнів до конкурсів виконавської майстерності. Викладачі ДМШ відмітили, що такі заходи стають стимулом для покращення підготовки учнів та сприяють профорієнтації творчої молоді.

Дніпродзержинське обласне музичне училище – центр методичної роботи в Дніпродзержинському регіоні.

Залишити відповідь