Перший обласний Форум «Молоді – впевнений старт!»

У місті Дніпропетровську відбувся перший обласний Форум «Молоді – впевнений старт!», присвячений обговоренню Стратегії регіональної молодіжної політики.

У форумі взяв участь заступник начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Дніпропетровській області Анатолій Набоков. Він запропонував визначити основним векторіальним направленням при обговоренні Стратегії регіональної молодіжної політики – формування молодої людини, як майбутнє державної служби; формування кадрового потенціалу області.

В ході роботи Форум визначив, що, враховуючи тенденції соціально-економічного і суспільно-політичного розвитку області, стратегія розвитку молодіжної політики в Дніпропетровській області повинна реалізувати шість пріоритетів:

[list icon=”icon: arrow-circle-o-right” icon_color=”#0092e8″]

  • конкурентоздатність молоді на ринку праці;
  • інноваційна активність молоді;
  • здоровий спосіб життя та сімейні цінності;
  • соціальна реінтеграція молоді, що опинилась в складних обставинах;
  • патріотичне виховання; соціальна та громадська активність.[/list]

У Форумі взяли участь представники студентських рад, учнівських рад профтехучилищ та технікумів, молодіжних громадських організацій, робочої та сільської молоді. Від КВНЗ «Дніпродзержинське обласне музичне училище» на форумі були присутні Голова Студентської ради Роман Костін та член Старостату училища Черниш Марина.

 

Перший обласний Форум «Молоді – впевнений старт!»

Залишити відповідь