Засідання Ради директорів ВНЗ Дніпропетровської області в Дніпродзержинському музичному училищі.

Згідно з планом роботи Ради директорів ВНЗ І – ІІ р.а. Дніпропетровської області 21 листопада 2013 року на базі КВНЗ „Дніпродзержинське обласне музичне училище” відбулося ІІ засідання, на якому обговорювалися актуальні проблеми сучасної освіти.

Доповідь директора Великодної Ірини Володимирівни „Проект як метод систематизації знань, розвитку творчо-пошукової активності студентів” чітко визначила, що у сучасному інформаційному суспільстві освіта повинна мати випереджальний характер, тобто бути націленою у майбутнє.

Система проектної технології навчання і виховання, яку системно впроваджує Дніпродзержинське музичне училище, підвищує зацікавленість студентів, збільшує можливості для їх самовираження і самовдосконалення.

В навчальному закладі створюється банк проектів різних типів: дослідницький, мистецький, інформаційний, навчально-телекомунікаційний тощо.

Досвід роботи педагогічного колективу КВНЗ „Дніпродзержинське обласне музичне училище” по впровадженню „Методу проектів” в навчально-виховний процес, як перспективного та педагогічно доцільного, перехід з традиційних методів навчання і виховання на інноваційні схвалено Радою директорів і запропоновано до впровадження у ВНЗ Дніпропетровської області.

Рада директорів висловила подяку директору КВНЗ „ДОМУ” за ретельну організаційну та методичну роботу у підготовці цього заходу.

Засідання Ради директорів ВНЗ Дніпропетровської області в Дніпродзержинському музичному училищі.

Залишити відповідь