Міжнародний День музики

В Дніпродзержинському музичному училищі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню музики. В концертному залі училища зібралися всі не байдужі до музики: учні та викладачі музичних шкіл, шкіл естетичного виховання та музичного училища, музичні керівники навчальних закладів міста. Всіх присутніх привітала начальник управління культури міської ради Стрілець Ніна Миколаївна.

В святковому концерті прийняли участь солісти та колективи музичних шкіл міста, шкіл естетичного виховання та музичного училища. Яскравими були виступи ансамблю народної музики ДМШ № 6 (кер. І. Бондаренко), ансамблю бандуристів ДМШ №3 ( кер. Ю. Овсяннікова), ансамблю «Чарівна скрипка» ДМШ №5 (кер. О. Неклеса), ансамблю гітаристів ЛШМ( кер. Ю. Владика). З теплотою слухачі вітали наймолодшу учасницю концерту Сироту Єву (ШМ, викл. Н. Крюкова) та виступ хореографічного ансамблю «Соняшничок» ( ШМ, кер. З.Муха).

Вокальні номери були представлені і ансамблем молодших класів ДМШ№1 (кер. Н. Грищенко) і сольними виступами Руслани Мельник ( ЛШМ, викл. О. Гороход,) та Олени Килимник ( ДМШ №5 викл. Л. Матвієнко).

В концерті взяли також участь студенти музичного училища. Виразним і емоційним був виступ піаністки Надії Ковтюх ( викл. Л.Авраменко). Бурхливими оплесками зустрічали слухачі вокальні номери студентів музичного училища класу Леоніди Градосельської – Анастасії Галайди, Романа Супряги та Тетяни Любчич .

Концерт пройшов на високому професійному рівні та став справжнім подарунком для всіх музикантів.

Напередодні Дня вчителя хочеться привітати всіх викладачів училища та виразити щиру вдячність за те, що вони з любов’ю відносяться до свого діла, дарують знання учням. Бажаємо здоров’я, віри, світла в душі та радості в серці!

Міжнародний День музики

Залишити відповідь