27 річниця катастрофи на Чорнобильскій ЧАЕС

25 квітня 2013 року в КВНЗ «Дніпродзержинське обласне музичне училище» відбулися урочисті збори та концерт-реквієм, присвячені 27-й річниці катастрофи на ЧАЕС, де були присутні ліквідатори аварії, депутати міської ради, представники міського Управління соціального захисту населення, члени громадських організацій «Союз Чорнобиль України», асоціації «Чорнобиль» та багато інших.

Перед концертом ліквідатори мали змогу поспілкуватися, подивитись фільм «Дзвони Чорнобиля», оглянути стенди з інформацією про події на Чорнобильській АЕС та ліквідаторів аварії. Ці стенди були зроблені студентами училища та заст. директора Андрєєвим С.В., в минулому теж ліквідатором.[nggallery id=18]

Урочистості відкрив заступник міського голови Логінов С.В. В своїй промові він подякував ліквідаторам за мужність та героїзм, проявлені при ліквідації наслідків атомної катастрофи, запропонував вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання, нагородив почесними грамотами учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та студентів музичного училища Р.Костіна та М.Черниш, які стали ініціаторами проведення концерту -реквієму. Всіх присутніх також привітали голова Дніпродзержинської міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Нещерет М.М. та секретар асоціації Дніпродзержинських громадських організацій «Чорнобиль» Головня Ю.І. Особливо бурні оплески викликало нагородження орденом начальника Управління соціального захисту населення Верещак Л.О.

Зібрання було продовжено концертом – реквіємом, який підготували студенти, випускники та викладачі Дніпродзержинського музичного училища. На початку високу емоційну ноту концерту задав виступ духового оркестру училища (керівник Мєльников О.М., соліст М.Ус). Кульмінацією концерту стала пісня «Гіркота» на вірші ліквідатора Пєтєліна Б.М. у виконанні О. Радаманової. Із захопленням слухачі приймали і концертні номери класичної музики у виконанні піаністки О.Кучерявої, камерного ансамблю (керівник Коритько В.П.), хору «Кантабіле» (керівник Деревягіна Є.А.).

26 квітня 2013 року духовий оркестр музичного училища прийняв також участь в урочистих заходах на військовому кладовищі біля меморіалу «Чорнобиль – вічний біль України».

27 річниця катастрофи на Чорнобильскій ЧАЕС

Залишити відповідь