19 березня 2013 року на базі КВНЗ “Дніпродзержинське обласне музичне училище” пройшов міський дитячий музичний конкурс «Музичні візерунки».

В конкурсі прийняли участь учні  ДМШ № 1, ШМ, ЛШМ, 3, 5, 6 м. Дніпродзержинська, а також музичних шкіл міст Першотравенська, Жовті Води, всього близько 40 солістів.[nggallery id=15]

Номінація баян, акордеон 

І група

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Кльова Микола  (клас викладача Кузів О.П.) Першотравенська ШЕВ
  • Носач Микола (клас викладача Козлової І.Т.) ШМ м. Дніпродзержинська[/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Дубровін Олександр  (клас викладача Дем’яненко Т.В.) ДМШ № 1 м. Дніпродзержинська
  • Крашаниця Євген (клас викладача Павленко М.С.) Першотравенська ШЕВ
  • Приймак Євгеній (клас викладача Дем’яненко Т.В.) ДМШ № 6 м. Дніпродзержинська[/list]

ІІ група

[list style=”check”]І місце

  • Шульга Віталій  (клас викладача Кузів О.П.) Першотравенська ШЕВ[/list]

[list style=”check”]ІІ місце

  • Ведров Віктор  (клас викладача Чабан Т.В.) ДМШ № 3 м. Дніпродзержинська
  • Коростельов Артем (клас викладача Козлової І.Т.) ШМ м. Дніпродзержинська[/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Аврашова Єлизавета (клас викладача Шапкевич І.І.) ДМШ м. Жовті Води
  • Сироп’ятов Артем (клас викладача Дем’яненко Т.В.) ДМШ № 6 м. Дніпродзержинська
  • Чепурна Дарія (клас викладача Чабан Т.В.) ДМШ № 3 м. Дніпродзержинська[/list]

ІІІ група

[list style=”arrow”]І місце

  • Абакумов Микола  (клас викладача Козлової І.Т.) ШМ м. Дніпродзержинська
  • Воскобойнік Віталій (клас викладача Олексенко В.П.) Межівська ШЕВ[/list]

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Бєлобров Євген  (клас викладача Нуйкіної ОМ.) ШМ. м. Дніпродзержинська
  • Опаріна Олена (клас викладача Павленко М.С.) Першотравенська ШЕВ[/list]

 

Номінація бандура

І група

[list style=”check”]І місце

  • Тадашкіна Катерина  (клас викладача Овсяннікової Ю.І..) КПСМНЗ ДМШ № 3[/list]

[list style=”check”]ІІ місце

  • Дробна Дар’я (клас викладача Пушкар О.В.) Криничанська ДМШ[/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Артеменко Марія (лкас викладача Сороки А.Ю.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»[/list]

ІІ група

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Кононович Олена  (клас викладача Собко О.М.) Магдалинівська музична школа
  • Пушкар Ліза (клас викладача Пушкар Л.Ю. Верхньодніпровська ДМШ
  • Степанова Дарія (клас викладача Овсяннікової Ю.І.) КПСМНЗ ДМШ № 3[/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Деркач Олександра (клас викладача Сороки А.Ю.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Штейсель Михайло (клас викладача Овсяннікової Ю.І.) КПСМНЗ ДМШ № 3[/list]

ІІІ група
(вокально-інструментальна)

[list style=”check”]І місце

  • Ципченко Олена   (клас викладача Овсяннікової Ю.І.) КПСМНЗ ДМШ № 3[/list]

[list style=”check”]ІІ місце

  • Літошко Олександр  (клас викладача Овсяннікової Ю.І.) КПСМНЗ ДМШ № 3 [/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Приходько Тетяна  (клас викладача Гунько Л.І..) ДМШ № 1 м. Дніпродзержинська[/list]

(інструментальна)

[list style=”arrow”]І місце

  • Крят Владислав   (клас викладача Овсяннікової Ю.І.) КПСМНЗ ДМШ № 3
  • Рехвіашвілі Мадлена  (клас викладача Сороки А.Ю.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»[/list]

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Лесна Діана  (клас викладача Гунько Л.І..) ДМШ № 1 м. Дніпродзержинська [/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Круліковська Аліна   ((клас викладача Сороки А.Ю.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ» [/list]

 

Номінація домра, балалайка

І група

[list style=”check”]ІІ місце

  • Мосьпан Альона (клас викладача Ємець І.П.) КПСМНЗ ДМШ № 3.
  • Білько Сергій (клас викладача Шаронової Н.В.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»[/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Безценний Ярослав (клас викладача Ємець І.П.) КПСМНЗ ДМШ № 3.[/list]

ІІ група

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Гадючка Олексій  (клас викладача Бродич Т.Ф.) ДМШ м. Жовті Води
  • Горб Дар’я (клас викладача Шаронової Н.В.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Полякова Марія (клас викладача Філіппова Т.В.) ДМШ м. Жовті Води[/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Бичко Святослав (клас викладача Бондаренко І.В..) КПСМНЗ ДМШ № 6
  • Кізь Йолана (клас викладача Шаронової Н.В.) ДМШ КВНЗ «ДОМУ»
  • Поянський Данило (клас викладача Ємець І.П.) КПСМНЗ ДМШ № 3.[/list]

ІІІ група

[list style=”check”]ІІ місце

  • Іванов Єгор(клас викладача Здоровенко В.Г.) ліцей КВНЗ «ДОМУ»
  • Потьомкіна Олександра (клас викладача Бродич Т.Ф.) ДМШ м. Жовті Води [/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Лисенко Володимир  (клас викладача Здоровенко В.Г.) ліцей КВНЗ «ДОМУ»[/list]

 

Номінація гітара

І група

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Золін Андрій (клас викладача Крюкова Н.Г.) Школа мистецтв[/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Лебединець Давид (клас викладача Кулик Д.В.) КПСМНЗ ДМШ № 5.
  • Гукєнєв Кантемір (клас викладача Лутченко Я.О.) ДМШ  м. Жовті Води[/list]

ІІ група

[list style=”check”]І місце

  • Сирота Ернест  (клас викладача Крюкова Н.Г.) Школа мистецтв[/list]

[list style=”check”]ІІ місце

  • Андреєв Олексій  (клас викладача Крюкова Н.Г.) Школа мистецтв[/list]

[list style=”check”]ІІІ місце

  • Лисенко Юлія (клас викладача Кулик Д.В.) КПСМНЗ ДМШ № 5.
  • Ціома Даніїл (клас викладача Владики Ю.В.) Лівобережна школа мистецтв[/list]

ІІІ група

[list style=”arrow”]ІІ місце

  • Прокопчук Микита (клас викладача Владики Ю.В.) Лівобережна школа мистецтв
  • Волошин Максим  (клас викладача Крюкова Н.Г.) Школа мистецтв
  • Лигун Олексій (клас викладача Кунди О.А.) ДМШ м. Вільногірська [/list]

[list style=”arrow”]ІІІ місце

  • Іванов Владислав (клас викладача Владики Ю.В.) Лівобережна школа мистецтв[/list]
Міський дитячий музичний конкурс «Музичні візерунки»

Залишити відповідь